Латте-арт батл

1 липня у кав'ярні Kofein відбудеться Латте-арт батл та майстер-клас по приготуванню кави.

Конкурс пройде в кілька етапів, повідомляють організатори. О 9 годині ранку учасник почнуть тренуватися.  О 12 годині розпочнуться самі виступи.

Етап 1. Учасники за жеребкуванням діляться на пари, всього 8 пар. Одночасно виступає дві пари. Учасникам зв'яжують руки і ноги (права нога одного і ліва іншого). Одночасно виступають дві пари, які малюють заданий малюнок, що визначається киданням «латте-арт кубика Custom Coffee». У кожної пари одна спроба і одна чашка. Троє суддів оцінюють дві чашки від двох пар наосліп і на рахунок 3 вказують пальцем на вподобану чашку. За підсумками першого етапу в ¼ фіналу виходить 4 пари. У цьому турі кожна пара малює два малюнки, за кожен з яких може отримати один бал. Набравши два бали, пара проходить в наступний тур. Пари, які наберуть по одному балу, будуть малювати ще по одному малюнку для визначення переможця.

Етап 2. В ¼ фіналу пари розбиваються на окремих учасників і далі кожен сам за себе. Малюнки обираються киданням «кубика». 

Етап 3. ½ фіналу. 4 учасники будуть малювати задані малюнки (малюнки будуть надані Чемпіоном України 2017 Олександром Беницьким). 

Етап 4. Фінал проходитиме на власних малюнках, які учасники повинні підготувати заздалегідь, надрукувавши фото малюнка і надавши суддям. Можна використовувати власний посуд для приготування авторського малюнка, а також техніку етчінга і фарб. Кожен учасник в цьому турі малює дві однакові чашки, які оцінюють двоє візуальних суддів і один головний суддя (Чемпіон України 2017 Олександр Беницький) за міжнародними оцінними листами WLAC.

Blind latte-art: для всіх один малюнок, однакова чашка, готується база і збивається молоко, потім волонтер зав'язує очі учаснику і той малює наосліп заданий малюнок, робиться фото чашки. Після виступу всіх учасників судді вибирають кращий малюнок, який отримує окремий приз!

Вартість участі: 250 грн.

Жюрі:

  • Олександр Беницький (Чемпіон України Латте-арт 2017)
  • Андрій Купко (фіналіст Чемпіонату України Латте-арт 2017)
  • Карелашвілі Руслан (Чемпіон України Латте-арт 2012)

Призи від: Kava art, Bean&Liqour, Кипяток

Місце

Початок: 2 липня 2017, 00:00
Закінчення: 1 липня 2017, 18:00

Місце: Kofein

На карті