Місія українського Дон-Кіхота, або чому сьогоднішні лідери можуть навчитися в історичної Полтавщини. Виступ Олександра Саврука

У Полтаву приїде Олександр Саврук – декан, яким захоплюються випускники Києво-Могилянської Бізнес Школи й не тільки.

Вже у п’ятницю, 17 березня Олександр Саврук проведе виступ на тему – Місія українського дон-Кіхота, або чому сьогоднішні лідери можуть навчитися у історичної Полтавщини.

Питання які будуть підняті під час виступу:
– Серед актуальних запитань, що мають бути поставлені перед кожною особистістю, яка готова брати на себе відповідальність, виникають характерні питання щодо стратегій розвитку спільнот: від громади до країни.

– Якими є природні джерела енергії та рушійні сили розвитку цих спільнот? Місце культури та пріоритети інвестиційної логіки? Досвід і приклади з історичної Полтавщини.

– Необхідні ролі та спроможності до їх реалізації – вічні теми у пошуку рішень в усі часи. Отримані коштовні уроки, втрати та здобутки на цьому шляху.

Зрештою, важливі питання до себе у контексті створення майбутнього.

Про доповідача:
Олександр Саврук – Декан Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs]. Кандидат економічних наук. Викладає в kmbs курси "Стратегічна ідея", "Бізнес-моделювання", "Введення змін". Член Вченої ради та ректорату Києво-Могилянської Академії, член та керівник наглядової ради ряду публічних та приватних організацій. Радник керівників трансформаційних проєктів у сфері державного управління в Україні. 3 2015 - до сьогодні: член капітули премії імені Ю.Шевельова та В.Стуса. 3 2017 - до сьогодні: Партнер "Могилянська Стратегічна Агенція" - Action Tank, яка сфокусована на трансформації соціальних та бізнес систем в Україні.

Кількість місць обмежена – всього 50! Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.

17

Березня