Міжнародний економічний форум «Полтавщина: створюємо разом нові можливості»

Восени в Полтаві започаткують нову традицію – щорічне проведення Міжнародного економічного форуму  «Полтавщина: створюємо разом нові можливості».

Актуальність проведення заходу пов’язана з розвитком міжнародного економічного співробітництва, залученням інвестицій та необхідністю посилення промоції потенціалу Полтавщини на міжнародній та світовій арені, відзначають організатори.

Захід пройде 12 жовтня 2017 року за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. До участі в роботі Форуму запрошені представники Уряду України, урядових дорадчих органів з просування експорту та залучення інвестицій, дипломатичних установ, бізнес-кіл, фінансових, наукових та громадських інституцій.

Головні теми Форуму: розвиток промисловості та агропромислової галузі в контексті державної політики та міжнародної практики; економічний та інвестиційний потенціал Полтавської області, історії успіху; розвиток виробництва екологічно чистої/органічної продукції, в тому числі орієнтованої на зовнішні ринки.

У рамках роботи Форуму передбачено проведення виставки-експозиції економічного та інвестиційного потенціалу області, а також презентацію «Інвестиційного порталу Полтавщини», робота над яким велась спільно з експертами українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС.

Місце

Початок: 17 жовтня 2017, 11:00
Закінчення: 17 жовтня 2017, 17:00

Місце: Полтавський юридичний інститут НЮУ імені Ярослава Мудрого

На карті