Набір на 3-тю навчальну програму “”Школи мерів””

«Школа мерів» оголошує старт прийому заявок на участь у 3 навчальній програмі. Школа мерів розпочинає набір на 3-тю навчальну програму. Навчання на новій програмі відбуватиметься на базі Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Прийом документів здійснюватиметься з 16 червня по 7 липня. Для участі у програмі необхідно пройти 2 етапи відбору. 1-ий етап: подача заявки на участь в школі: […]

«Школа мерів» оголошує старт прийому заявок на участь у 3 навчальній програмі.

Школа мерів розпочинає набір на 3-тю навчальну програму. Навчання на новій програмі відбуватиметься на базі Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Прийом документів здійснюватиметься з 16 червня по 7 липня.

Для участі у програмі необхідно пройти 2 етапи відбору.

1-ий етап: подача заявки на участь в школі: заповнення онлайн-форми та надсилання наступних документів за адресою shkolameriv@gmail.com:

  • резюме учасників проекту;
  • есе-твір від команди на тему «Яким я бачу своє місто через 10 років» (близько 600 слів);
  • три рекомендаційні листи (рекомендація може бути: від керівника місцевої партійної організації, громадської організації або органу місцевого самоврядування).

2-ий етап: співбесіда. 

У результаті аналізу заявок, кращих кандидатів буде запрошено на співбесіду, за результатами якої буде сформовано кінцевий склад учасників третьої програми Школи.

Більше інформації про Школу мерів та відбір на навчання можна отримати, звернувшись за адресою shkolameriv@gmail.com, а також зі сторінки у FaceBook та офіційного веб-сайту проекту.