Навчальний тренінг «Інтелектуальна власність: від ідеї створення нового продукту до реалізації інноваційного проєкту»

У межах співпраці  Департаменту економіки і інвестицій Виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавського університету економіки і торгівлі та на виконання програми «Бізнес-Влада-Наука як взаємодія для результату» проводиться  Марафон підтримки підприємництва. Це серія навчальних заходів для підприємців міста Полтава, працівників бізнес-структур і  тих, хто хоче започаткувати власну справу.

25 вересня 2020 року відбудеться навчальний тренінг «Інтелектуальна власність: від ідеї створення нового продукту до реалізації інноваційного проєкту».

Мета програми для учасників: підвищення рівня поінформованості представників малого та середнього бізнесу щодо використання інтелектуальної власності та формування поваги до неї.

Очікуваний результат від навчального тренінгу:

  1. посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва шляхом використання інтелектуальної власності;
  2. інформування представників  малого та середнього бізнесу щодо процедури реєстрації, комерціалізації та захисту прав інтелектуальної власності;
  3. підтримка та розвиток підприємницької ініціативи бізнес-спільноти.

Участь у заході є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватися на захід необхідно заповнити онлайн-анкету.

Місце

Початок: 25 вересня 2020, 12:00
Закінчення: 25 вересня 2020, 18:00

Місце: Полтавський університет економіки і торгівлі

На карті