Навчальний тренінг «Креативне підприємництво»

Департаментом економіки і інвестицій Виконавчого комітету Полтавської міської ради в рамках програми «Бізнес-Влада-Наука як взаємодія для результату» спільно з Полтавським університетом економіки і торгівлі буде проведено Марафон підтримки підприємництва.

Програма спрямована на виконання основних завдань:

  • зміцнення співпраці між органами місцевого самоврядування міста, бізнесом і наукою;
  • налагодження взаємовигідної співпраці малого і середнього підприємництва з навчальними закладами;
  • заохочення розвитку туристично-дозвільної інфраструктури, сприяння промоції міста;
  • навчання бізнес-плануванню, просування інтересів бізнесу;
  • розвиток професійних компетентностей щодо організації власної справи у креативних галузях.

В рамках реалізації Програми розроблені програми освітніх заходів для підприємців міста Полтава, тих, хто хоче започаткувати власну справу і працівників сфери бізнесу. Заходи будуть реалізовані з вересня по жовтень 2020 року. Тренерами освітніх заходів будуть викладачі Полтавського університету економіки і торгівлі, бізнес-тренери та експерти.

Запрошуємо на перший захід в рамках Марафону – навчальний тренінг з креативного підприємництва, що відбудеться 19-20 вересня 2020 року.

Програма має на меті ознайомити учасників з основними тенденціями розвитку креативного підприємництва, надихнутись на пошук нової ідеї, сформувати бізнес-модель, визначити економічну ефективність бізнес-проекту, опанувати технології продаж та особистості використання концепції маркетингу в креативному підприємництві, розвинути професійні компетентності щодо організації власної справи у креативних галузях.

Участь у заході є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватися на захід необхідно заповнити онлайн-анкету.

Місце

Початок: 19 вересня 2020, 09:00
Закінчення: 20 вересня 2020, 17:00

Місце: Полтавський університет економіки і торгівлі

На карті