Навчальний тренінг «Посилення спроможності малого та середнього бізнесу в участі у публічних закупівлях»

У межах співпраці  Департаменту економіки і інвестицій Виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавського університету економіки і торгівлі та на виконання програми «Бізнес-Влада-Наука як взаємодія для результату» проводиться Марафон підтримки підприємництва. Це серія навчальних заходів для підприємців міста Полтава, працівників бізнес-структур і  тих, хто хоче започаткувати власну справу.

25 вересня 2020 року відбудеться навчальний тренінг «Посилення спроможності малого та середнього бізнесу в участі у публічних закупівлях».

Мета програми для учасників: ознайомити підприємців Полтавщини із законодавчими нововведеннями у сфері публічних закупівель та підвищити навички технічного володіння системою електронних закупівель.

Після внесення змін до Закону «Про публічні закупівлі» до системи закупівель додалось багато оновлень як в електронній площині, так і у процедурній. З квітня 2020 року система вже повністю працюватиме за новими правилами, але наразі ще достатньо часу аби ознайомити бізнес із новими правилами участі у закупівлях, пошуку закупівель з метою уникнення перебоїв під час закупівельного процесу.

Питання тренінгу розкривають особливості використання системи електронних закупівель для участі в торгах, особливо в частині функціоналу, якого до цього часу не було і зараз він лише вводиться (наприклад е-каталоги), а також передбачають пояснення нововведень Закону: нові правила участі,  нові ставки оплати та правила подання скарг, додаткові механізми захисту учасників від демпінгу тощо. 

Участь у заході є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватися на захід необхідно заповнити онлайн-анкету.

Місце

Початок: 26 вересня 2020, 10:00
Закінчення: 26 вересня 2020, 16:00

Місце: Полтавський університет економіки і торгівлі

На карті