Онлайн-пресконференція «Поводження з небезпечними відходами та їх правильна утилізація».

Нещодавно великого резонансу набула новина про можливе будівництво цеху з утилізації та знешкодження небезпечних відходів, а саме ртутних ламп у селі Мачухи під Полтавою. Мета даної конференції полягає у відкритій розмові стосовно плюсів та мінусів побудови даного цеху на території Полтавщини, правильного поводження з небезпечними відходами та їх утилізації.На заході будть спікери від: ГО «Еколтава», […]

Полтава
Loading...

Нещодавно великого резонансу набула новина про можливе будівництво цеху з утилізації та знешкодження небезпечних відходів, а саме ртутних ламп у селі Мачухи під Полтавою. Мета даної конференції полягає у відкритій розмові стосовно плюсів та мінусів побудови даного цеху на території Полтавщини, правильного поводження з небезпечними відходами та їх утилізації.
На заході будть спікери від: ГО «Еколтава», ТОВ «Полекозахист», голова асоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами, обласний Екобус.
Реєстрація за посиланням. Зареєстровані учасники та учасниці отримають посилання на зустріч у Zoom та зможуть ставити питання спікерам під час пресконференції.
Конференція відбудеться на платформі Zoom о 14:00, 22 квітня. Усім зареєстрованим надішлемо інструкцію для приєднання! Для комфортності.

22

Квітня

Loading...