Онлайн-зустріч із письменницею та літературною менеджеркою Оксамиткою Блажевською

У межах проєкту «Українських акценти» відбудеться онлайн-зустріч із цікавою письменницею та яскравою літературною менеджеркою Оксамиткою Блажевською.Оксамитка Блажевська — письменниця, книжкова блогерка, популяризаторка читання та  засновниця «Літературного клубу Оксамитки». Працювала на «Українському радіо», де вела дитячі та літературні програми. Зараз співпрацює з міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова» як медіакоординаторка, викладає літературну майстерність і книжкове блогерство в […]

У межах проєкту «Українських акценти» відбудеться онлайн-зустріч із цікавою письменницею та яскравою літературною менеджеркою Оксамиткою Блажевською.
Оксамитка Блажевська — письменниця, книжкова блогерка, популяризаторка читання та  засновниця «Літературного клубу Оксамитки». Працювала на «Українському радіо», де вела дитячі та літературні програми. Зараз співпрацює з міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова» як медіакоординаторка, викладає літературну майстерність і книжкове блогерство в інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС». Її вірші та оповідання публікувалися у багатьох колективних збірках, зокрема, «Теплі історії в конвертах», «Їде маршрутка…», «Кудафудра» тощо. 

Нещодавно вийшла дебютна книжка Оксамитки Блажевської – роман «Еля». Тридцятилітня Еля нещаслива у подружньому житті: вона у чужій країні, недолюблена власним чоловіком. Та її життя змінюється, коли вона вирушає на батьківщину – у подільське село Маліївці, яке колись було резиденцією польського магната, графа Орловського – з цим селом у неї асоціюється багато теплих дитячих спогадів. Саме там вона стикається з великою таємницею власного роду, яка вражає її до глибини душі і перевертає усе догори дриґом.

Долучитися можна через портал Zoom за посиланням.
Ідентифікатор конференції: 936 3086 2883
Код доступу: xXH894

19

Жовтня