Останній день подачі заявок на навчання майбутніх керівників ОСББ

ГО «Нова Полтава» оголошує сьомий набір на навчання майбутніх керівників ОСББ.  Чому це важливо і на часі? Тому що 1 травня 2020  року вступають у дію зміни до закону "Про житлово-комунальні послуги". Саме до цього часу мешканці багатоквартирних будинків мають визначитися із формою управління своїм будинком та варіантами договорів на комунальні послуги – індивідуальним, колективним чи договором у статусі колективного споживача.

Два останні варіанти можуть укласти лише ОСББ, а співвласники при цьому платитимуть надавачу послуги тільки за безпосередньо спожитий обсяг. Тож єдиною ефективною формою управління багатоповерхівкою було, є і  залишається ОСББ. І якщо власники квартир хочуть жити комфортно та отримувати якісні послуги, час його створити і у своєму будинку.

photo_2020-02-02_23-50-33

Нове у законодавстві дасть поштовх для розвитку ринку житлово-комунальних послуг, котрому, у свою чергу, будуть потрібні фахові ліцензовані управителі.  

Цей курс, як і декілька попередніх, ми проводимо спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова. Навчальна програма складатиметься із трьох модулів.

  1. Правові аспекти та менеджменту функціонуванні ОСББ. У рамках цього модуля слухачі вивчатимуть теми від новацій у законодавстві з питань управління багатоквартирним будинком, процедури створення ОСББ, специфіки документообігу – і аж до психологічних аспектів у спілкуванні між головою правління та співвласниками будинку, пошуку взаєморозуміння і шляхів вирішення конфлікту.
  2. Економічні аспекти. Майбутні керівники ОСББ навчаться формувати бюджет, необхідний для утримання будинку, а також ще – резервний, ремонтний та інші спецфонди. Також шукатимуть джерела додаткових фінансових надходжень і вивчатимуть особливості фінансування та кредитування ОСББ.
  3. Технічні аспекти. Голова ОСББ має розумітися на експлуатації багатоквартирних будинків; уміти планувати капітальні ремонти; знати основи енергоменеджменту. Цього й навчатимуться на лекціях та практичних заняттях третього модуля. А ще – слухачі розроблятимуть інвестиційні проєкти для впровадження енергозберігаючих заходів у багатоповерхівці,тощо.

Термін навчання – 1 місяць, заняття проходитимуть два-три рази на тиждень. Час проведення лекцій – з 10.00 до 15.00.

До 2 березня необхідно заповнити анкету за посиланням. Її також можна заповнити у нашому офісі по вул. Котляревського, 6. Додатково передбачена співбесіда.

Умови участі в навчальній програмі  – за посиланням у події.

Телефон для довідок: (050) 80-90-100.

Місце

Початок: 2 березня 2020, 08:00
Закінчення: 2 березня 2020, 20:00

Місце: ГО "Нова Полтава", вулиця Котляревського, 6

На карті