Показ романтичної казки «Дорога до щастя»

Народний театр «На Павленках» вважається найстарішим аматорським театром Полтави, якому торік виповнилося 65 років. У його репертуарі п’єси вітчизняних та зарубіжних авторів. Серед них «Одержима» і «Лісова пісня» Лесі Українки, сатирична комедія «Любов до трьох апельсинів» Леоніда Філатова, «Ніч на полонині» Олександра Олеся, «Мораль пані Дульської» Габріеля Запольського, «Назар Стодоля» Т.Шевченка та інші.

11 лютого о 18.00 год у залі Полтавського міського Будинку культури поціновувачі театру матимуть змогу поринути в цей чарівний світ романтики. Актори під керівництвом режисера-постановника Галини Чернявської готують третій показ вистави «Дорога до щастя».

  • Оскільки в нашому колективі більшість акторів – це молодь, котру мені хотілося зацікавити чимось надзвичайним і романтичним, тому вибір упав саме на п’єсу Тамари Габбе «Солдат і змія», яку я перейменувала на «Дорогу до щастя», - говорить Галина Миколаївна. - Це авантюрна історія про пошук свого щастя відставного солдата Жана. Він стоїть перед вибором: йти за примарним щастям, долаючи перешкоди, чи залишитись із дівчиною Жаннетою.

Театру на Павленках

Головну роль солдата Жана виконуватиме Семен Білоконь, принца Гійома - його рідний брат Артем. Інших персонажів гратимуть Ірина Миколенко, Анна Гонтова, Вікторія Кіяшко, Борис Халімон, Даша Романова, Поліна Чорненька, Денис Миколайчук та інші. А в образ принца Вінсента перевтілиться Віталій Улибін.

Асистентом режисера став Антон Височанський, випускник Полтавського коледжу мистецтва імені М.В.Лисенка.

  • Залучити Антона для постановки сцени боїв, як найкращого свого учня, мені порадив син Богдан, - розповідає Галина Чернявська. – Антон 2 роки працював у театрі імені М.В. Гоголя і паралельно був активним учасником нашого театру, а тепер навчається в одному з вишів Харкова.

Вартість квитків 50 грн. Придбати їх можна в касі Полтавського міського Будинку культури з 12.00 до 18.00. Довідки за тел.:099-449-66-63, (0532) 52-79-30.

Марина ЛЕБІДЬ

Місце

Початок: 11 лютого 2020, 18:00
Закінчення: 11 лютого 2020, 20:00

Місце: Полтавський Міський Будинок Культури (майдан Незалежності, 5)

На карті