Про вихід із кризи: що робити зі співробітниками?

“Полтавська асоціація бізнесу” організовує спеціальний антикризовий майстер-клас від  ПЕРФОРМИЯ Україна.  – компанії зі значним стажем по роботі з кадрами, яка готова поділитися власним досвідом щодо роботи з колективом. Зареєструватися на онлайн-зустріч можна за  посиланням. Після кризи першими виживають компанії з сильними керівниками та мотивованою командою. Поговоримо про те, як правильно зараз завантажувати співробітників роботою, як визначати кількість […]

“Полтавська асоціація бізнесу” організовує спеціальний антикризовий майстер-клас від 

ПЕРФОРМИЯ Україна.

 – компанії зі значним стажем по роботі з кадрами, яка готова поділитися власним досвідом щодо роботи з колективом.

Зареєструватися на онлайн-зустріч можна за  посиланням. Після кризи першими виживають компанії з сильними керівниками та мотивованою командою. Поговоримо про те, як правильно зараз завантажувати співробітників роботою, як визначати кількість задач та як спілкуватися зі співробітниками під час кризи. Під час майстер-класу ви дізнаєтеся:
  • як підсилити бойовий дух команди;
  • як підвищити ефективність роботи колективу;
  • як використовувати можливості, які дає криза, в роботі з людьми;
  •  чи варто зараз займатися пошуком співробітників;
  •  як звільнити чи скоротити співробітників, якщо потрібно оптимізувати витрати;
  • що заважає ефективно працювати з командою.
Коли? 6.05 о 14:00.
Де? У форматі онлайн-конференції ZOOM.
Коли складно прогнозувати, що чекає бізнес завтра – особливо важливо робити ставку на команду. На тих людей, які залишилися з вами та пройшли складні для компанії часи.
 Після кризи першими вийдуть сильні та витривалі команди – ті, хто здатні йти за своїм лідером. Саме вони першими вийдуть на ринок, бо будуть ефективнішими й швидшими за своїх конкурентів.
 Про те, як правильно налаштувати роботу колективу та як вийти після кризи переможцями – розповість Олексій Самойленко – засновник та генеральний директор компанії “Перформія Україна”, яка має авторську технологію найму співробітників та власну стратегію організації роботи в колективі.