«Тигреня» вітражний розпис скла від Аліни Гончарової

Уже цієї суботи 26.09 о 11:00 у вас, друзі, є унікальна можливість творчо попрацювати зі склом!!! 🎨🖌️(Дорослим та юним) Феєричний та багатогранний вітражний розпис!!
Майстер-клас підготувала вам відомий художник, член Національної спілки художників України 👩‍🎨 Аліна Гончарова.
Художня особливість живопису на склі виявляє себе яскравим колоритом, багатою декоративністю, площинністю зображення. Арсенал зображувальних засобів при цьому мінімальний: графічна лінія, палітра яскравих локальних кольорів.
НА ВАС ЧЕКАЮТЬ:
– ознайомлення з видом декоративно-ужиткового мистецтва – розписом на склі, техніками розпису;
– створення шедевральної композиції із зображенням тигреня – один з щонайпотужніших енергетичних талісманів і покровителів, що вимагає до себе поваги, що не терпить зневаги. Образ Тигра – це тотем, дух-покровитель, дух гір, символ енергії, влади, сили, швидкості і таланту, віри і поваги, а також лютої потужності і нещадної. Цей символ одночасно і місячний, і сонячний, звіриний і божественний, агресивний і благородний. Він і творець, і руйнівник, бо енергія може проявлятися як у творенні, так і в руйнуванні. Його бояться і шанують.
Це найсильніший символ захисту від, темних сил і хвороб, нейтралізуючий негативні впливи ззовні і даруючий успіх, удачу в ризикованих справах і нових масштабних, грандіозних починах. Символ Тигра допомагає поєднувати логіку, реалізм і уміння досягати своєї мети!!!!
Тому поспішіть із записом!!! У нас не тільки створюються шедеври мистецтва, а і змінюються ваші бачення!!!
🔥🔥🔥Вартість МК - всього 350 грн.🔥🔥🔥
У вартість м-к входять: скло, рамка для оформлення, всі витратні матеріали, інструменти для вашого художньо-рукотворного витвору. Ціла купа емоцій, а також чаювання чи кавування☕!!!
☎Покваптеся із записом: 066 420 20 56. Як ви розумієте, місця обмежені...☎
Цієї суботи 26.09.20 о 11:00. Полтава, вул. П.Орлика, 18 (Кафе «Сто доріг»)
Завдаток для підготовки матеріалів (100 грн) можна надіслати на картку: 5168 7426 0771 6788 Аліна Гончарова.

Місце

Початок: 26 вересня 2020, 11:00
Закінчення: 26 вересня 2020, 13:00

Місце: Арт-центр ZELO

На карті