Тренінг Creative Enterprise Ukraine

Британська Рада спільно з агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks проведе в Полтаві тренінг для підприємців-початківців із усіх секторів креативної економіки. Заявки на участь приймаються до 14 січня 2018 року включно.

Програма розрахована на підприємців, які представляють креативний бізнес та мають до 2-х років професійного досвіду. Також до програми можуть долучитися люди з деталізованою ідеєю, які тільки планують започаткувати власну справу.

Бізнес-проект або ідея підприємців має належати до одного з секторів: видавнича справа, дизайн, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори; ІТ-рішення, маркетинг та піар для культурних/креативних проектів, відеоігри, ремесла, освітні проекти у сфері культури тощо. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

Протягом чотириденного навчання учасники працюватимуть над наступними темами: місія проекту, портрет клієнта, унікальність пропозиції, покроковий бізнес-план, управління фінансами та маркетинг проекту. Також консалтингова компанія PwC Україна представить окремий блок про специфіку ведення власної справи в Україні.

Методологія тренінгів Creative Enterprise Ukraine застосовує принципи дизайн-мислення. Її розробила британська агенція з розвитку бізнесу та інновацій Nesta, що спеціалізується на підтримці представників креативної економіки. Тренінги проводитимуть українські фасилітатори, акредитовані Nesta.

Більше інформації про програму, умови участі та форма заявки на сайті Британської Ради.

Місце

Початок: 27 лютого 2018, 09:00
Закінчення: 2 березня 2018, 17:00

Місце: м. Полтава

На карті