Тренінг: "Громадський контроль за безпековими службами"

БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope» в рамках проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в України», за підтримки Freedom House Ukraine та спільно з Інститут Аналітики та Адвокації, запрошують представників правозахисних, молодіжних, громадських організацій, правозахисників, активістів, а також всіх тих, хто зацікавлений в розбудові громадянського суспільства, заснованого на співпраці громадськості та безпекових органів, на тему: «Ефективний громадський контроль за безпековими службами в Україні».


Для участі в тренінгу заповніть реєстраційну форму за посиланням: (звертаємо увагу, що до участі у заході запрошуємо представників з м. Полтава та Полтавської області, витрати на проїзд і проживання проектом не відшкодовуються).

89760860_2804515269634965_731536181522595840_n


Під час тренінгу учасники:
 розглянуть питання щодо ознак публічної інформації, порядок її отримання, спеціальні порядки отримання інформації, отримання інформації про себе;
 визначать різницю між запитом на інформацію та зверненням;
 ознайомляться з вимогами до оформлення запитів;
 ознайомляться із видами інформації з обмеженим доступом;
навчаться визначати обґрунтованість обмеження доступу до інформації за допомогою «трискладового тесту»;
 розглянуть випадки, за яких доступ до інформації не може бути обмежено при будь-яких умовах, способи захисту права на доступ до публічної інформації.

Тренери:
Сергій Жук – експерт в сфері адвокації Міжнародного фонду «Відродження».
Олександр Ткаченко – аналітик АЦ «Інститут аналітики та адвокації».
Кінцевий термін для реєстрації учасників – 31 березня 2020 року, 18:00.
Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.
Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом, або телефонним дзвінком до 18:00, 1 квітня 2020 року.
Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом. Захід проходить за організаційної підтримки КО «Інститут розвитку міста» ПМР та мережі кав’ярень «GangsterCoffeeShop» в м. Полтава.
Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: anatolii.pavlenko@lightofhope.com.ua, або телефонуйте за номерoм: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).

Місце

Початок: 3 квітня 2020, 10:00
Закінчення: 3 квітня 2020, 17:00

Місце: КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23)

На карті