Тренінг на тему: «Ефективний громадський контроль за безпековими службами в Україні»

БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope» спільно з ГО Український інститут з прав людини
 запрошують представників правозахисних, молодіжних, громадських організацій, правозахисників, активістів, а також всіх тих, хто зацікавлений в розбудові громадянського суспільства, заснованого на співпраці громадськості та безпекових органів, на тему: «Ефективний громадський контроль за безпековими службами в Україні». Тренінг відбудеться 22 липня 2020 р. з 10.00 до 17.00 в 
Resto club PODIUM  (м. Полтава, вул. Гоголя 38, ТЦ Метрополітан, 5-й поверх).
Для участі в тренінгу заповніть реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/Givh1u6 (звертаємо увагу, що до участі у заході запрошуємо представників з м. Полтава та Полтавської області, витрати на проїзд і проживання проектом не відшкодовуються).
Під час тренінгу учасники:
– будуть ознайомлені з формами демократичного контролю, передбаченими національним законодавством;
– отримають інформацію про інші механізми захисту прав людини, передбачені національним законодавством;
– будуть ознайомлені з особливостями формування громадських рад та їх діяльності;
– отримають відповіді на питання: коли, ким та з якою метою може бути проведена громадська експертиза, а в яких випадках проведення консультацій з громадськістю є обов’язковим.
Особлива увага буде приділена новаціям, внесеним у 2019 р. до Типового положення про громадську раду. Основна ідея змін – підвищення професійного рівня членів громадських рад.
Тренери:
Жанна Лук'яненко – адвокат, експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини», (до 2018 р. – Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини з питань внутрішньо переміщених осіб).
Валентина Кумеда – експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини» (до 2018 р.– заступник керівника Управління з питань доступу до публічної інформації та підготовки конституційних подань Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини).
Кінцевий термін для реєстрації учасників – 19 липня 2020 року, 18:00.
Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.
Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом або телефонним дзвінком до 12:00 20 липня 2020 року.
Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом. Захід проходить за організаційної підтримки Resto-club PODIUM (https://cutt.ly/7ivjvHs), мережі кав’ярень «GangsterCoffeeShop» в м. Полтава (https://cutt.ly/tivjFJL) та мережі аптек «ТРИОЛЬ» (https://cutt.ly/iivj9JZ).
Увага! У зв'язку із карантинними обмеженнями тренінг проводитиметься із дотриманням всіх санітарно-епідемічних вимог:
– засоби індивідуального захисту (маски);
– температурний скринінг;
–  посилено заходи бактеріальної безпеки та гігієни;
антисептичні засоби.
Якщо у вас виникли запитання або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: anatolii.pavlenko@lightofhope.com.ua, або телефонуйте за номером: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).
Захід реалізується в рамках проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в України», за підтримки 
Freedom House Ukraine
 

Місце

Початок: 22 липня 2020, 10:00
Закінчення: 22 липня 2020, 17:00

Місце: Resto club PODIUM

На карті