У Полтаві 12 грудня відбудеться зустріч із представниками Асоціації вальдорфських ініціатив в Україні

Навіщо потрібна Вальдорфська педагогіка та чому ця освіта по-особливому розкриває творчий потенціал дітей? Про це під час особистої зустрічі у Полтаві розкажуть поціновувачі цього напряму.

Харківське шосе
Loading...

Зустріч відбудеться у суботу, 12 грудня, о 18:30. На захід запрошені співголова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація вальдорфських ініціатив в Україні» Олена Мезенцева, директорка Всеукраїнської громадської організації «Асоціація вальдорфських ініціатив в Україні» Ірина Шастал та голова батьківської ради вальдорфських класів СЗШ I-III ступенів № 195 м. Києва, співзасновник Благодійного фонду «Софія», режисер та продюсер українського кіно Сергій Заболотний. 

Захід пройде офлайн із дотриманням карантинних вимог за адресою Харківське Шосе 8а (конференц-зала «Аврора»). Щоб долучитися до події, потрібно заповнити форму реєстрації за посиланням, після чого на пошту для заповнення надійде чек-лист про стан здоров`я, який важливо заповнити до 13:00 суботи. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. 

Провідними завданнями Асоціації вальдорфських ініціатив в Україні є підтримка та сприяння освітнім установам і організаціям, що втілюють вальдорфську педагогіку (педагогіку Рудольфа Штайнера) в Україні, формування сприятливого середовища для втілення в життя вальдорфської педагогіки в українському суспільстві та розвиток і збагачення вітчизняної культури, науки і мистецтва шляхом популяризації ідей вальдорфської педагогіки в Україні.

Дізнатися детальніше про подію можна за посиланням.

12

Грудня

Loading...