Вечорниці на Андрія на Хуторі Гоголя

Знамениті Великі Сороченці запрошують!Ми відвідаємо два музеї видатного класика М.В. Гоголя та краєзнавчий музей. У Великих Сорочинцях Микола Гоголь народився, був хрещений у Спасо-Преображенській церкві. Яскраві та захопливі враження залишило славне село в уяві митця, який відвідував його і дитиною, і бувши вже відомим письменником. Тож цілком закономірно, що саме у цьому селі уже понад […]

Шалені Равлики ТурКлуб
Loading...

Знамениті Великі Сороченці запрошують!
Ми відвідаємо два музеї видатного класика М.В. Гоголя та краєзнавчий музей.

У Великих Сорочинцях Микола Гоголь народився, був хрещений у Спасо-Преображенській церкві. Яскраві та захопливі враження залишило славне село в уяві митця, який відвідував його і дитиною, і бувши вже відомим письменником. Тож цілком закономірно, що саме у цьому селі уже понад 80 років функціонує літературно – меморіальний музей Гоголя, який акумулював у собі духовний світ великого земляка. Краєзнавчий Музей висвітлює всю історію з давніх часів до сучасності Миргородського краю.

У музеї представлені: унікальний макет Великосорочинської Спасо-Преображенської церкви 18 століття, макет будинку українського селянина 14 ст., знаряддя праці 18-19 ст., український одяг і предмети побуту та багато інших експонатів. А потім святкові вечорниці на хуторі Гоголя. Хто ж не хоче поворожити в ніч перед Андрієм! Скуштуємо смачнющий обід. Тут і борщик з пампушками і варенички з голубцями, різносоли та сальце, і яке ж свято без меду-горілочки! Голодним і сумним не лишиться ніхто. На святковій програмі вечорниць, зустрінемось з Солохою та Паном Головою, послухаємо запальних музик, жарти, гуморески та розваги, ворожіння.

Вартість 680 грн дорослий,650 дитячий.

До ціни входить: проїзд, квитки й екскурсії в музеї, театралізовані вечорниці + смачний обід.

Виїзд з Полтави.

Деталі: 0509354644,0958135613

12

Грудня

Loading...