Велосипедна екскурсія

У рамках відзначення Днів європейської спадщини запрошуємо полтавців на безкоштовну велосипедну інтерактивну екскурсію "Рух тіла, рух думки, рух життя (спортивний рух у Полтаві кінця ХІХ - початку ХХ ст.)"
Реєстрація обов'язкова - 0954155326 (вайбер, телеграм), або за посиланням.
Кількість місць обмежена!!!
Наша екскурсія познайомить учасників з історією розвитку спортивного руху в Полтаві (до 1917 року). Інформаційні блоки будуть чергуватися з несподіваними зустрічами та іграми. Ми відвідаємо Павленки, де поговоримо про важку атлетику. У корпусному парку піде мова про перший спортивний майданчик нашого міста. І вже при світлі ліхтарів на одній з затишних вуличок Полтави ми зустрінемося з героями оповідання А.П.Чехова "Людина у футлярі". Крім цього на учасників чекатиме ще багато приємних сюрпризів.
Звертаємо увагу!!! Початок екскурсії о 17:00 біля музею фізкультури та спорту (стадіон "Ворскла"). Для тих, хто не встигає на 17:00 є можливість приєднатися до групи о 17:45 біля пам"ятника О.Бутовському.
На початку заходів – обов’язковий температурний скринінг та наявність в учасників індивідуальних засобів протиепідемічного захисту обличчя. Організатори залишають за собою право відмовити екскурсанту в наданні послуги за наявності в останнього очевидних симптомів респіраторного захворювання.
#полтаватуристична #tourismpoltava #музей_Короленка

Місце

Початок: 18 вересня 2020, 17:00
Закінчення: 18 вересня 2020, 20:00

Місце: Полтава

На карті