Відкритий просвітницький майданчик "Школа Благодійництва""

Благодійництво та волонтерський рух в Україні набирають все більше обертів, і, на превеликий жаль, причиною цьому стала складна геополітична ситуація.

За таких обставин прості потреби нужденних людей відходять на інший план. Тому все частіше звичайні люди потерпають від браку уваги до їхніх проблем, а не від нестачі небайдужих людей, які могли б надати їм свою допомогу. До того ж, ініціативні люди досить часто неефективно використовують власні ресурси, витрачаючи час, здібності чи зусилля нераціонально.

Це пов’язано з браком знань про доброчинність в цілому. «Школа Благодійності» покликана, наразі, ліквідувати прогалини в знаннях та навичках небайдужих та добрих серцем людей.

70642773_612396149166536_229793360359981056_n


Стати учасником проекту «Школа Благодійності» може кожен бажаючий, незалежно від статі, віку чи статусу. Головне – це мати бажання допомагати людям, що опинилися в складних життєвих обставинах та змінювати світ на краще. Навчальний план складається з 10 занять теоретичного характеру й практичних заходів. БФ «Карітас Полтава» виступає базою для отримання практичних навичок, оскільки існує велика кількість різнопланових програм, де потрібна участь волонтерів, меценатів, благодійників, менторів.

Це й робота з дітьми, і з літніми людьми, допомога у вирішенні побутових питань бенефіціарів Фонду, організаційна робота, культурно-просвітницькі заходи, акції, проекти. Завдяки системі соціального партнерства Фонд зможе значно розширити пропозиції волонтерських заходів, враховуючи потреби організацій-партнерів. Таким чином, кожен слухач матиме широкий вибір способів реалізувати себе у благодійництві.

Місце

Початок: 9 жовтня 2019, 17:00
Закінчення: 25 грудня 2019, 19:00

Місце: "Карітас Полтава" Вул.Пилипа Орлика 20/1

На карті