«Віршовані невитримані вина»

Під такою ліричною назвою в межах проєкту «Бібліотека – місце щасливих людей»,  2 квітня о 14:00 на платформі Zoom відбудеться онлайн-зустріч із поеткою Юлією Стиркіною. Запрошуємо всіх любителів поезії і романсу на зустріч із талановитою полтавкою і авторкою двох поетичних  збірок – «Віршовані невитримані вина» і «Малявки міської мавки». Поетка є переможницею багатьох поетичних нагород […]

Під такою ліричною назвою в межах проєкту «Бібліотека – місце щасливих людей»,  2 квітня о 14:00 на платформі Zoom відбудеться онлайн-зустріч із поеткою Юлією Стиркіною. Запрошуємо всіх любителів поезії і романсу на зустріч із талановитою полтавкою і авторкою двох поетичних  збірок – «Віршовані невитримані вина» і «Малявки міської мавки».

Поетка є переможницею багатьох поетичних нагород і премій, серед яких, зокрема, премія Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського 2020 року. Брала участь у Міжнародному літературному конкурсі «Свято Різдва» у якості члена журі. Веде поетичну сторінку на Фейсбуці (Julia Styrkina).

Її твори друкуються в альманахах, літературних журналах, у всеукраїнських газетах, входять до колективних збірок поезій.
Юлія Стиркіна є постійною учасницею поетичних заходів, а також виступає зі своїми творами на радіо й телебаченні м. Полтави.

Долучайтеся до онлайн-зустрічі, пориньте в легку атмосферу весни та кохання, сп’янійте від свіжості мелодійних поезій і зарядіть себе жагою до життя!

Реквізити для доступу у ZOOM:
Ідентифікатор конференції: 577 926 5594
Код доступу: 123

2

Квітня