Всесвітній день шоколаду

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ТРЦ «Київ» запрошує дітей та їхніх батьків завітати на святкування Всесвітнього дня шоколаду, яке відбудеться 11 липня на 5 поверсі ТРЦ «Київ». 

Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради. У дітей буде чудова нагода взяти участь у різноманітних конкурсах та розвагах, скуштувати смаколики з шоколаду, отримати приємні сюрпризи і подарунки. Та найголовніше – це весело і цікаво відпочити разом з мамою і татом! Початок о 16.30.

Всесві́тній день шоколаду відзначають щорічно 11 липня. Батьківщиною всесвітнього дня шоколаду вважається Франція. Саме французи в 1995 році поклали початок цього свята. Це молоде свято досить швидко здобуло популярність і крім Франції широко відзначається в Німеччині, Італії, Швейцарії та інших країнах як всередині Європейського союзу, так і за його межами. Так, у великих містах Російської Федерації, від Санкт-Петербурга до Владивостока 11 липня також проходять святкові заходи, конкурси та фестивалі з шоколадною тематикою. В Україні День шоколаду найбільш яскраво святкують у Львові, йдеться у Вікіпедії.

Місце

Початок: 11 липня 2017, 16:30
Закінчення: 11 липня 2017, 20:00

Місце: ТЦ Київ

На карті