Багатосерійний відеопроект "Невідома Полтава"Про проект


«Невідома Полтава» - історичний відеопроект, що розповість цікаві, загадкові, захопливі, неймовірні, а головне маловідомі факти про Полтаву. Дозволить роздивитись її пильніше, зацікавлено поглянути на наше чудове, іноді зовсім непередбачуване місто. Звернути увагу на деталі архітектурних пам’яток і взагалі на старовинні вулиці і будівлі, які наразі неуклінно знищуються та паплюжаться добудовами і перебудовами.

Полтава1Також ці відео відкриють для мешканців і туристів Полтаву із зовсім нового боку, змусять глядачів поринути у світ минулого, переосмислити сьогодення, а також зрозуміти, що наше дещо провінційне місто насправді завжди було культурно і духовно розвинуте та цікаве.

Полтава2

Головна мета проекту — популяризувати історію міста, розкрити її в новому цікавому контексті, відкрити полтавцям невідомі історичні факти про Полтаву, пов’язані з видатними особистостями минулого, архітектурними пам’ятками або просто з визначними вулицями і будівлями, закарбувати для спогадів те, що зовсім скоро цілком можливо зміниться, зруйнується, перебудується, оскільки передумов таких змін у місті на сьогодні, на жаль, багато. Також для проекту пріоритетними можна окреслити пошук зв’язку подій, що будуть відображені у сюжетах із сучасністю. Вважаємо, що це допоможе нам краще зрозуміти навколишній світ, сконцентрований в нашому місті, роздивитись краще його відтінки і тенденції майбутнього, пізнання яких необхідно для бачення напрямку подальшого розвитку нашого суспільства.

 Подальша доля проекту

  • проведення презентації з показом пілотного сюжету;
  • розміщення у соцмережах та на Ютубканалі;
  • показ на місцевих телеканалах;
  • показ у кінотеатрах перед початком основних фільмів.


Для чого потрібні гроші


Пілотним буде запуск 2 (двох) відеороликів та у разі підтримки та позитивних відгуків проект буде масштабовано до 10 (десяти) відеороликів. 

Кошторис одного відеоролика 4000 грн: 

  • Оплата зйомки та монтажу відеоролика — 3 000 грн;
  • Оплата робіт з підготовки матеріалів експерту архітектору-краєзнавцю — 800 грн;
  • Оплата оренди обладнання, розробки відеозаставки, транспортних витрат — 200 грн.


Про автора проекту


Журналістка Аліна Бушер

Вже пожертвували на втілення проекту


Опубліковано: Аліна Бушер
Дата публікації: 4 травня 2018, 10:02
Дата завершення: 4 листопада 2018, 00:00

200 грн зібрано
3%
Всього: 8000 грн потрібно