Розмалюймо дитячу лікарнюПро проект


БФ «Карітас Полтава» ініціює мистецький проект, що полягає в розфарбуванні відділень дитячої міської клінічної лікарні задля зміни ставлення дітей до процесу лікування та реабілітації.

Нова концепція лікарні буде втілена завдяки появі нових малюнків та зображень, що нестимуть у собі новий ціннісний підхід до процесу одужання.

Гасло мистецького проекту: Лабораторія супергероїв – це місце, де ти знаходиш  свою суперсилу

Наша команда проаналізувала штатний розклад пацієнтів та змінила погляд на звичайні речі, що відбуваються із дітьми у лікарні, адже лікування, аналізи та медичні процедури – це процеси справжнього перевтілення. Тому для того, щоб побороти недугу, маленькому пацієнту потрібно проявити волю та неабияку силу та віру в себе – це і є найголовніше завдання лабораторії, де діти переборюють страхи і тим самим тяжкі хвороби.

Кожна дитина, яка не боїться глянути в очі хвороби – це  супергерой! І ми їх підтримаємо не лише на словах!

Реалізація цієї ідеї:

  • змінить ставлення дітей до процесу лікування та реабілітації;
  • створить простір дружній до дитини;
  • сприятиме позитивному психо-емоційному середовищу у відділеннях лікарні;
  • приверне увагу благодйників та меценатів до проблем лікарень та пацієнтів;

Тривалість проекту – 5 місяців.Для чого потрібні гроші


Кошторис проекту: Фарба водоемульсійна (біла) 60 л. – 2200 грн; Барвники (30 позицій) – 900 грн; Лак акриловий стійкий до миття 60 л. – 7200 грн; Пензлики та щітки для малювання – 330 грн.

Про автора проекту


Благодійний фонд «Карітас Полтава» входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Протягом більш як 20 років осередки БФ «Карітас України» допомогли сотням тисяч потребуючих українців отримати матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу завдяки нашій роботі. Місія нашого фонду: розвиток традицій доброчинної діяльності через здійснення соціальної роботи, з огляду на цінності любові та милосерця. Саме тому наш благодійний фонд опікується кризовими сім’ями, молоддю та дітьми, що опинилися у складних життєвих ситуаціях.Вже пожертвували на втілення проекту


Запитання до автора

Від Максим Кібальник, 2018-08-22 14:59:42
Доброго дня , мені цікаво , якщо через декілька років , у лікарні проведуть капітальний ремонт , малюнок залишиться ?
Відповідь
Доброго дня, Максиме! Ми говорили із адміністрацією, тому при наступному ремонті стіни із малюнками будуть обережно збережені. Зараз малюнки виконуються на стінах, що не потребують капутального ремонту. І головною перевагою є те, що діти у лікарні перебувають вже зараз, якщо ремонт і буде проведений, то за весь цей пероід діти щодня матимуть змогу споглядати яскраві та цікаві картинки.
Опубліковано: Оксана Лашенкова
Дата публікації: 13 серпня 2018, 13:00
Дата завершення: 9 жовтня 2019, 00:00

9000 грн зібрано
108%
Всього: 8340 грн потрібно