5 причин пожертвувати кошти на перший благодійний інклюзивний бал Полтави

Автор: Вікторія Баберя, 11 січня, 16:18

Фото: Перший благодійний інклюзивний бал Полтави для "сонячних" дітей


БФ «Карітас Полтава» організовує перший міський благодійний інклюзивний бал для дітей із синдромом Дауна, який стане першим у своєму роді масштабним заходом для дітей Полтави та області. Він відбудеться у четвер, 21 березня 2019 р., з 16:00 по 18:00 у приміщенні Полтавському краєзнавчому музеї імені В. Кричевського.

Захід приурочують до Міжнародного дня людей із синдромом Дауна 21 березня 2019 року. На краудфандинговій платформі ЗМІСТ організатори БФ «Карітас» просять допомоги у фінансуванні пошиття 10 костюмів для дітей театральної студії – 7 тис. 800 грн (вартість 1 костюму і фурнітура для нього складає 780 грн).

Представниця фонду Оксана Лашенкова назвала 5 причин пожертвувати кошти на бал:

  1. Замало бути добрим, варто робити добро.
  2. Діти із синдромом Дауна соціально ізольовані, у них немає гуртків чи розваг. Заняття у театральній студії – це єдина нагода їм творчо розвиватися.
  3. Жертвуючи кошти на бал, діти отримають костюми і тим самим зможуть виступати на професійній сцені.
  4. На балу діти матимуть можливість поспілкуватися із однолітками і показати їм те, що вони такі ж самі діти і їм хочеться мати друзів.
  5. На заході талант «сонячних» дітей зможуть побачити всі меценати та добродії і в подальшому зможуть допомагати сім‘ям, що виховують сонячну дитину.

«Захід стане платформою для інтеграції та соціаліації сонячних дітей у життя міста та своїх громад. А також приверне увагу меценатів і спонсорів до підтримки потребуючих сімей і розвінчання міфів про таких діток», – пояснюють організатори.

У планах фонду – зробити захід традиційним. Організатори зазначають, що на балу будуть присутні іноземні делегації, які поділяться досвідом інклюзивної освіти та створенням безпечного інклюзивного середовища у своїх країнах.

Також назвали 5 причин, чому варто піти на захід:

  1. Ви станете учасником першого в Україні інклюзивного балу.
  2. Своєю присутністю ви робите внесок у створення інклюзивного середовища без упереджень і міфів про людей із синдромом Дауна.
  3. Ваші діти зможуть познайомитися з «сонячними» дітьми і знайти нових друзів
  4. Весняний бал стане традиційним заходом для Полтави, де кожен зможе поринути у вирій давніх традицій.
  5. Разом ми робимо Полтаву найдобрішим містом України.

Довідка

За даними Департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації у Полтавській області станом на 2018 рік проживає 185, а у Полтаві 39 дітей із синдромом Дауна, з яких тільки деякі залучені до культурного та соціального життя міста.

 

Опублікована: 11 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація