5 причин відвідати фестиваль «Нове британське кіно» у Полтаві

Автор: Анастасія Добряк, 15 січня, 12:15

Фото: 5 причин відвідати фестиваль «Нове британське кіно» у Полтаві


Починаючи з цієї п’ятниці, в галереї сучасного мистецтва Jump відбудеться показ нових британських фільмів.  Кінофестиваль проходить за підтримки Британської Ради в Україні та компанії «Трафік Артхаус».

Британські кінострічки показуватимуть щоп’ятниці з 18 січня по 8 лютого. Про це повідомили в галереї сьогодні, 15 січня. Ми виокремили 5 причин, чому полтавці мають прийти на перегляд фільмів в рамках фестивалю:

Причина №1: у галереї Jump представлять новий фільм Пітера Джексона.

Пітер Джексон став усесвітньо відомим кінорежисером після виходу в світ кінотрилогії «Володар перснів». На цьогорічному фестивалі «Нового британського кіно» покажуть його нову документальну стрічку «Вони не постаріють». Цей фільм про Першу світову війну, в основу якого лягла справжня кінохроніка тих часів. Режисер оцифрував, перевів у колір та озвучив оригінальні плівки. Знімальна група переглянула 600 годин інтерв'ю з двома сотнями ветеранів і 100 годин оригінального фільму, щоб дати йому нове життя.

Причина №2: будуть показані короткометражні фільми, які були номіновані на премію Британської академії кіно в 2018 році.

Це стрічки «Чоловік який тоне», «Робота», «Два полюси», «Ковбой Дейв» та інші, що не віднімуть у вас багато часу, але й не залишать байдужими. Історії, розкриті в цих стрічках, допомогли їм стати кращими короткометражними фільмами в Британії.

Причина №3: можливість подивитись нову роботу студії BBC.

Фільм «Земля: один вражаючий день» отримав премією Гільдії продюсерів США в номінації «Кращий документальний фільм». У стрічці показано життя на безлюдних островах у Тихому океані, лісах Азії та на морському дні. Тут сценарій розгортається за законами гостросюжетного бойовика, сентиментальної мелодрами або запаморочливого трилера.

Причина №4: перегляд якісного кіно безкоштовний.

Щоб побачити новий фільм, зазвичай необхідно заплатити. Цього разу все буде інакше! Завдяки підтримці Британської ради в Україні показ «Нового британського кіно» відбудеться безкоштовно. Тепер кожен зможе приєднатись до кінематографічного мистецтва без матеріальних «перешкод».

Причина №5: фільми англійською мовою з українськими субтитрами «підтягнуть» вашу англійську.

Володіти іноземною мовою – це must have для кожної сучасної людини. Тому цей захід не просто для задоволення, а ще й для навчання.

Афіша (Джерело - сторінка галереї у facebook)

Обкладинка Марини Зевако

Опублікована: 15 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація