90% ливнівок у Полтаві потребують ремонту – Олексій Чепурко

Автор: Анастасия Мацько, 30 червня, 12:51

Фото: Грошей на ремонт нині немає


Щоб відремонтувати – капітально чи поточно – усі ливнівки у місті, потрібно, згідно з приблизними розрахунками, понад 200 млн грн. 

Про це сказав заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко. Проте точну кількість зливових каналізацій, що потребують ремонту, не підраховували, сказав Чепурко. Тож сума, необхідна для ремонту, дуже приблизна. 

Проте ремонти уже замовляють. Так, 19 червня управління уклало договір з ТОВ «Асфер груп» на ремонт зливової каналізації на вул. Героїв АТО, 79. Чепурко пояснив, що почали саме з цієї ливнівки, адже дороги у тому районі постійно підтоплює після дощів. 

Торги оголосили 17 квітня. На них зайшли дві полтавські компанії: 

  • ТОВ «Асфер груп»;
  • «Будівельник 2016».

ТОВ «Асфер груп» запропонувало виконати роботи за трохи понад 5 млн 853 тис. грн, а «Будівельник 2016» – на 19 тис. грн дорожче. Тендерний комітет визначив переможцем ТОВ «Асфер груп». Олексій Чепурко сказав: вартість ремонту ливнівки розраховували згідно з проєктом, що пройшов ряд експертиз, зокрема – й кошторисної вартості. 

Плану щодо подальшого ремонту ливнівок у місті – немає. За словами Чепурка, усе залежить від того, чи «дадуть депутати гроші» на виконання робіт. 

Нагадаємо, раніше ливнівками у місті опікувалося КП МШЕД. Але воно збанкрутувало, бо місто почало замовляти роботи у приватників. Нині правоохоронці встановлюють законність ліквідації комунального підприємства. Тож ливнівками займається Управління житлово-комунального господарства. 

Опублікована: 30 червня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація