Аеропорт «Полтава» готовий до першого рейсу (ФОТО)

Автор: Каріна Тютюнник, 25 червня, 15:56

Фото: Полтавський аеропорт повністю відремонтували


«Ми готові летіти» – цієї фрази полтавці чекали ще з травня. Адже ще півтора місяці тому мав відбутися перший запланований рейс з міжнародного аеропорту «Полтава». Вочевидь, дожидатися такої грандіозної події лишилося недовго. І будівля, і льотне поле вже повністю готові до експлуатації.

Про це нам під час візиту до аеропорту розповіли перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький та гендиректор летовища Володимир Окара.

Нині в будівлі завершені ремонті роботи, необхідне обладнання стоїть на своїх місцях і готове до використання, кімнати укомплектовані меблями.

Полтавський аеропорт після ремонту

Полтавський аеропорт після ремонту

Полтавський аеропорт після ремонту

Полтавський аеропорт після ремонту

Полтавський аеропорт після ремонту

Полтавський аеропорт після ремонту

Полтавський аеропорт після ремонту

Полтавський аеропорт після ремонту

Полтавський аеропорт після ремонту

Полтавський аеропорт після ремонту

Уже підготовані службові приміщення для митників, правоохоронців, санітарних служб, кімната затриманих і диспетчерська. Для пілотів та стюардес, які прилітатимуть в аеропорт, також облаштували кімнату для відпочинку.   

Як розповідає Володимир Окара, в аеропорту працюватимуть полтавські фахівці митної справи. А от нестимуть тут службу прикордонники або з Харкова, або з Дніпра – це питання поки вирішують.

Кабінет начальника прикордонної служби

Кімната для зберігання зброї прикордонників

Кімната відпочинку для пілотів та стюардес

Відомо, що тут постійно базуватиметься п’ятеро прикордонників. Для них крім службових, підготували і кімнату для проживання.

«Наразі є існуючий штат, який буде розширюватися. Будемо проводити набір технічних спеціалістів: водії, охоронці, електрики. Проте інженерно-технічний персонал набирати не будемо», – говорить директор аеропорту.

Володимир Окара та Андрій Пісоцький

Приземлятися літаку теж є куди. За словами посадовців, льотне поле повністю готове до експлуатації. Залишилося лише завершити нанесення розмітки на руліжній доріжці.

Руліжна доріжка летовища

Хоч все й готове до вильоту, точної дати першого рейсу поки називають. Як розповідає Андрій Пісоцький, тепер все залежить від туроператора:

«Чекаємо від компанії Join Up, у них якісь несправності з літаками. На цьому тижні вони нам скажуть, коли вони готові. Ми готові, і злітно-посадкова смуга, і руліжка, і тут все (показує на аеропорт). Якщо нам скажуть, що завтра летіти, то ми вже готові завтра летіти».

До речі, крім авіакомпанії Yan Air, яка має провести перший для аеропорту рейс Полтава-Анталія, посадовці нині ведуть перемовини з іншими компаніями. Так, за словами Андрія Пісоцького, зараз про можливість проведення рейсів спілкуються з представниками білоруських, турецьких та польських авіаліній. Що ж до відкриття внутрішньоукраїнських рейсів. Про це домовляються із запорізькою авіакомпанією «Мотор січ». Заплановано відкрити з Полтави напрямки на Одесу, Львів та Київ.

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 25 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація