Активісти звернулися до Мінкульту з проханням погодити передачу Кадетського в держвласність

Автор: Вікторія Баберя, 11 жовтня, 14:32

Фото: Активісти звернулися до Мінкульту з проханням погодити передачу Кадетського в держвласність


Голова ГО «SavePoltava» Віктор Трофименко та депутат міськради Юліан Матвійчук подали офіційний лист до Міністерства культури.

Як зазначають на сторінці ГО «SavePoltava» у Facebook, активісти звернулися у відділ дозвільної та погоджувальної документації управління охорони культурної спадщини.

У листі від Полтавської міськради за підписом в.о. міського голови, секретаря міськради Олександра Шамоти висвітлене прохання погодити проект рішення про передачу пам’ятки архітектури національного значення Кадетського корпусу з комунальної у державну власність. Тобто надати дозвіл взяти будівлю на баланс Державній судовій адміністрації.

Міністерство культури має надати відповідь до сесії ПМР, яка відбудеться 19 жовтня. На порядок денний наразі винесено 59 питань.

Нагадаємо, ДСА обіцяє відреставрувати Кадетський корпус та здати його в експлуатацію до кінця 2020 року.  Якщо на сесії Кадетський корпус передадуть ДСА, то на початок листопада будівлю вже офіційно візьмуть на баланс за власні кошти розроблять проект по реставрації, що зекономить місту багато коштів, а також збереже будівлю. 

Опублікована: 11 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація