PhRsHclblVxbKu6u

Сьогодні ввечері в соціальних мережах повідомили, що в арці за адресою вул. Соборності, 27 невідомі зіпсували настінні малюнки, створені нещодавно представниками спілки Poltava Poem. Менш ніж за годину полтавці згуртувалися та вирішили завтра ж спільними силами позбутися завданої шкоди.

Анна Кремпоха, очільниця спілки Poltava Poem, коли дізналася, що стіну пошкоджено, була вражена:

«Я не знаю, як можна покращувати щось в своєму місті, якщо саме місто боронить це. Треба щось робити».

І вже близько за годину в мережі Facebook у спільнотах Poltava Poem і SavePoltava повідомили, що завтра, 29 жовтня, о 10-й ранку запрошують усіх полтавців відновлювати малюнок. Бажальники зробити свій внесок також можуть перерахувати гроші, які підуть на відшкодування вартості матеріалів: карта Приват банку 4731 2171 1278 2808 (Кремпоха Ольга Василівна).

Самим вчинком невідомих «художників» громадськість у соцмережах обурилася. Представники ГО SavePoltava висловили бажання звернутися до поліції. Щодо мотивів – фейсбукери висловлюють загалом дві версії: звичайне хуліганство або ж спрямоване замовлення. Адже пам'ятаємо, що саме ця арка стала ареною протистоянь містян і підприємця, які 5 квітня цього року переросли в криваву сутичку між активістами та приватними охоронцями.

Loading...