Арт-об’єкт рекордних розмірів від українського скульптора може з’явитися в Полтаві

Автор: Аліса Куценко, 30 жовтня, 14:39

Фото: 5-метрова скульптура «Друг» на станції метро «Почайна» в Києві (Джерело – budport.com.ua)


Скульптор з Ковеля Олег Годунов, який на початку жовтня встановив скульптуру 5-метрового бульдога «Друг» біля станції метро «Почайна» в Києві, хоче прикрасити подібними арт-об’єктами великі міста України, зокрема в планах є встановити й у Полтаві. Але реакція містян на таку ідею здивувала.

Про це художник розповів ЗМІСТу у вівторок, 29 жовтня:

«На даному етапі ми проводимо опитування, дивимося, як реагують люди на дану ідею, чи готові вони до подібного у своєму місті, після чого ведемо переговори з місцевою владою і вирішуємо майбутнє арт об'єкту».

Менеджер проєкту Олексій Кось розповів, що вони поширили опитування в одній з фб-спільнот Полтави. Реакція полтавців була не дуже:

«Полтава дивно реагує на наші пропозиції, полтавці пишуть щось типу нащо вона потрібна», – зазначив він.

На запитання, яким арт-об’єктом він хотів би прикрасити наше місто, Олег Годунов відповів:

«Наступним рекордом України!», – і додав, що це точно буде не бульдог і точно не на Івановій горі.

Іван Длугунович і Олег Годунов (Джерело – «Дарницькі вісті»)

Крім Полтави, також розглядають можливість співпраці з Черкасами, Вінницею та Маріуполем. Особливу увагу приділяють Західній Україні (Луцьк, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ). На жаль, менеджер проєкту не зміг надати відповідь щодо джерел фінансування на виготовлення та встановлення таких скульптур.

«Міст насправді багато. Хочеться прикрасити всю Україну, підняти творчу культури. Зробити її привабливою в цьому напрямку», – розповів скульптор.

Як пише «Волинь Пост», Олег Годунов виготовив 5-метрового бульдога разом з колегою Іваном Длугуновичем. Вони працювали близько місяця на зйомному ангарі автомийки. До речі, прототипом їхньому «герою» став пес власника приміщення.

Вага скульптури – понад 2 тонни. Щоб довести «малюка» до станції, довелося винайняти спецтехніку, заручитися супроводом правоохоронців і підіймати дорогою лінії передач. Творіння потрапило до Книги рекордів України як найбільша скульптура собаки. Як казав Олег Годунов, він хоче робити такі величезні об’єкти, аби встановлювати нові рекорди та туристичні «магніти».

Опублікована: 30 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація