Аукціон щодо будівництва навчального центру для УМСА виграла фірма, пов’язана з ексрегіоналами

Автор: Ксенія Омельченко, 9 жовтня, 13:53

Фото: Аукціон щодо будівництва навчального центру для УМСА виграла фірма, пов’язана з ексрегіоналами


Йдеться про будівництво клініко-симуляційного центру на вулиці Шевченка, 23. Його замовником виступила Українська медична стоматологічна академія (УМСА).

За будівництво навчальний заклад був готовий заплатити до 190,5 млн грн. Відповідне оголошення з'явилося на порталі публічних закупівель «Рrozorro» 2 квітня. Однак тоді торги не відбулися.

Потім, 21 травня, була друга спроба, але торги знову не відбулися.

Втретє оголошення оприлюднили 6 серпня. Натомість аукціон призначили 30 вересня.

Цього разу аукціон відбувся. Свої послуги стоматакадемії запропонували шість фірм – ТОВ «Спеціалізована механізована колона №23», ТОВ «ДК-7», ТОВ «Черкасиміськбуд», ТОВ «Компанія Рембудгарант», ТОВ «Міське будівництво» та ТОВ «Академбудсервіс».

Однак лише три з них допустили до аукціону, а саме:

  • ТОВ «Спеціалізована механізована колона №23» (161 300 000 грн);
  • ТОВ «Черкасиміськбуд» (162 000 000 грн);
  • ТОВ «Компанія Рембудгарант» (161 500 000 грн).

Під час торгів, найнижчу ціну запропонувала фірма «Спеціалізована механізована колона № 23», яка і стала переможцем аукціону.

Згідно з держреєстром, належить вона Олені Опанащенко. За даними видання «Наші гроші», це дружина екснардепа від «Партії регіонів» та колишнього голови Ліберальної партії України Михайла Опанащенка.

Керує фірмою Діана Бобровська, яка раніше була помічницею Михайла Опанащенка.

За даними херсонських ЗМІ, саме Діана Бобровська є його представником та правою рукою в Херсоні. У 2015 році вона балотувалася до Херсонської міськради від Ліберальної партії України, а пізніше стала секретарем міської виборчої комісії від цієї партії.

Також за інформацією «Наші гроші», раніше партнерами Олени Опанащенко по цій фірмі були Олександр Дядйов і Роман Українець. У 2015 році Дядйов ішов у Херсонську облраду, а Українець – у Херсонську міськраду від партії «Відродження», першим номером якої був Михайло Опанащенко.

Відомо також, що фірма «СМК №23» входить у корпорацію «Укрмостобуд» іншого екснардепа-«регіонала» Володимира Продивуса, в однойменного ПАТ «Мостобуд».

Та варто відзначити, що деякі види робіт фірма, якщо з нею укладуть договір, буде виконувати не сама.

У тендерній пропозиції «СМК №23» надає відомості про субпідрядників: фірми «Айті-Солюшнс»,  «ВБФ "МЖКбуд"», «Профімед-Сервіс» та «Нафтохімспецмонтаж».

Також у фірми бракує власної техніки, а тому вона має договори оренди техніки з «Акос-херсон», «СБМУ Підряд», «Альянс будівельників України», а також у ФОП Старченко В.Я.

Окремо зазначимо, що на будівництво даного навчального центру є державним інвестиційним проектом. На його втілення у держбюджеті України на 2019 рік було закладено 48,190 млн грн.

Опублікована: 9 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація