Аукціон щодо ремонту полтавського скверу виграла фірма-новачок, що належить «улюбленцю» УЖКГ

Автор: Ксенія Омельченко, 13 вересня, 16:29

Фото: Аукціон щодо ремонту полтавського скверу виграла фірма-новачок, що належить «улюбленцю» УЖКГ (фото з презентації)


Управління житлово-комунального господарства Полтави сьогодні, 13 вересня, провело аукціон щодо закупівлі робіт з капітального ремонту скверу «Матері і дитини».

За результатом аукціону переможцем стала фірма «Будівельна компанія «Лідер строй». Вона запропонувала виконати необхідні роботи за 5,7 млн грн.

Як повідомляв ЗМІСТ, проєкт презентували 16 серпня. Необхідність вдосконалення скверу пояснили тим, що райони Зигіна та 5 школа активно розширюються, адже будуються нові багатоповерхівки, однак на цій території немає повноцінної облагородженої зеленої зони для відпочинку.

Під час ремонту у сквері планують встановити 10 тренажерів, металеву огорожу, кілька лавок, висадити майже 400 бегоній, 60 саджанців самшиту, 200 штук спіреї, 7 ялівців, клени тощо. Завершити роботи мають до до 9 грудня 2020 року.

Зазначимо, що «Будівельна компанія «Лідер строй» була зареєстрована 22 березня 2019 року. 24 квітня вона отримала ліцензію від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Але з того часу жодних підрядів від комунальних управлінь не отримувала. Тож для фірми це був перший аукціон і одразу перший підряд на кілька мільйонів гривень.

Цілком імовірно, що така вдача пов’язана з власником фірми. Згідно з єдиним держреєстром юросіб, фірма належить Шалві Ісаяну. Підприємця з аналогічним ПІБ вже давно знають в управлінні ЖКГ Полтави. Адже з вересня 2017 року управління підписало з його ФОПом 34 контракти на загальну суму в 9,1 млн грн.

При цьому найчастіше ФОП Ісаяна займався ремонтом ліфтів та сходових клітин, не так часто – ремонтом тротуарів (один він переробляв за своєю родичкою). Натомість розбудовою парку підприємець займатиметься вперше.

Окремо зауважимо, що батько Шалви Ісаяна – Геворг Ісаян з серпня 2016 року підписав винятково з управлінням ЖКГ 33 контракти на 12,8  млн грн, а Карина Оганезян, яка зареєстрована за однією адресою з Геворг Ісаян, тобто імовірно мати Шалви Ісаяна, з жовтня 2016 року – 42 контракти на 179 млн грн.

Опублікована: 13 вересня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація