Ілюстративне фото українського захисника
Ілюстративне фото українського захисника

Фото: elena_tita_

У Полтавській обласній військовій адміністрації повідомили, що очікується поява електроенергіх в області протягом 24 листопада.

Енергетики й комунальні служби працюють цілодобово, щоб швидше відновити світло. Про це пише начальник ПОВА Дмитро Лунін.

«Протягом кількох найближчих годин почнемо подавати енергію на критичну інфраструктуру, далі – для більшості побутових споживачів. На зараз уже є світло у 15,5 тисячі побутових абонентів і 1,5 тисячі юридичних споживачів колишнього Лохвицького району».

опри аварійні вимкнення світла, у лікарнях пацієнти продовжують отримувати ургентну й планову допомогу. «Швидкі» виїжджають на виклики.

У Полтаві міські лікарні підключені до генераторів і працюють в штатному режимі, зокрема й пологовий будинок живиться від альтернативних джерел енергії. У разі потреби, допомогу в лікарнях надаватимуть цілодобово.

23 листопада держава-терорист вчергове завдала масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури України із літаків стратегічної авіації та кораблів Чорноморського флоту.

Над Полтавщиною збили 8 російських ракет. Усього Повітряні сили ліквідували 51 з 70 випущених російською армією ракет.

Loading...