Батько паралімпійця з Полтави перебуває в надтяжкому стані в реанімації та потребує допомоги

Автор: Аліса Куценко, 13 вересня, 17:42

Фото: Юрій Духно (Джерело – сторінка Ірини Твердохліб у фейсбук)


Іван Духно, батько члена паралімпійської збірної з бочча Юрія Духна, потребує вартісних ліків, але ні в родини, ні в друзів вже немає таких коштів.

Про це повідомила начальник відділу по роботі з інвалідами Полтавського центру «Спорт для всіх» Ірина Твердохліб, закликавши допомогти полтавцю. За її словами, в Івана Духна діагностували синдром Гійена-Барре.

Довідка з лікарні (Джерело – сторінка Ірини Твердохліб у фейсбук)

Документ Івана Духна (Джерело – сторінка Ірини Твердохліб у фейсбук)

За її словами, щодня йому потрібно вводити по 400 мл препарату «Біовен», який коштує близько 8 тисяч гривень на 100 мл. За ті три дні, що чоловік провів у реанімації, всі накопичення закінчилися:

«Мама Юри, Віра Олександрівна, у буквальному сенсі розривається між лікарнею та домівкою, бо обидва її рідні – чоловік та син, потребують уваги та допомоги. Дуже просимо, хто як може, допоможіть цій родині! Прошу вас щиро, не думаєте, що 20 грн – це не сума, яка врятує. Мого сина врятувала. Бо таких переказів були десятки!»

Переказати кошти можна на картку Приватбанку: 5168 7427 1686 6086 (Духно Віра Олександрівна).

Додамо, що Юрій Духно свого часу отримав тяжку травму хребта шийного відділу, але зміг знайти себе в спорті. Зараз він – кандидат у майстри спорту, основний гравець параолімпійської збірної з бочча, бронзовий призер міжнародних змагань Regional Open Poznan.

Опублікована: 13 вересня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація