Без води #6. Олександр Шамота

Автор: Анастасія Добряк, 23 вересня, 16:45

Фото: Олександр Шамота про місцеві вибори і 2 роки без Олександра Мамая


У межах політичного проєкту «Без води», ЗМІСТ записав з секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою.

Олександр Шамота з 2018 року виконує обов’язки міського голови Полтави. З 2015 року член Соціал-демократичної партії. Був обраним депутатом Полтавської міської ради, а потім секретарем. Після звільнення Олександра Мамая з посади міського голови, Олександр Шамота очолив місто.

У проєкті «Без води» ми говорили про місцеві вибори, боротьбу з коронавірусом у Полтаві та як минули 2 роки після звільнення ексмера Полтави.

Першим спікером у проєкті «Без води» став голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, з яким ми говорили його команду, зв’язки з Арсеном Аваковим, майбутнє полтавських довгобудів та винних у тому, що аеропорт «Полтава» не працює.

Також ми спілкувалися з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким про плани на місцеві вибори, програш на президентських Петра Порошенка, прогалини децентралізації на Полтавщині та корупційний скандал попереднього очільника ОДА.

З екссекретарем міської ради Оксаною Деркач ЗМІСТ говорив про те, чи не жалкує, що у 2018 році підтримала Олександра Мамая, чи планує повернутися до влади, ставлення до роботи президента і роль жінок у політиці. У розмові з заступником міського голови Полтави Олексієм Чепурком ми спілкувалися про висновки з президентських виборів та політичний популізм у міській раді. 

У проєкті «Без води» ми поговорили з кандидатом в мери Полтави Сергієм Іващенком про те, навіщо йому бути міським головою Полтави, про ставлення до президента України Володимира Зеленського та найгостріші проблеми міста.

Додамо, що у межах проєкту «Без води» ми спілкуємося з топовими полтавськими політичними діячами про актуальні та резонансні події у місті й шукаємо у них зміст.

Опублікована: 23 вересня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація