У лавах роти 144 батальйону полтавської тероборони боронять Україну захисники з Полтави. Їм потрібна допомога у зборі на автівку за 180 тис. грн.

Про це 22 травня повідомив депутат Полтавської обласної ради Сергій Бульбаха, який служить у лавах 116-ої окремої бригади територіальної оборони.

Захисникам потрібна автівка, що дозволить швидко і безпечно доставляти воїнів на передову через ділянки, які обстрілюють росіяни. Відповідний автомобіль знайшли і замовили. Щоб його придбати необхідно зібрати 180 тис. грн.

Допомогти військовослужбовцям можна, надіславши гроші на монобанку за посиланням. Також можна перерахувати кошти на картку за номером 4149 6293 3183 2170 (Приватбанк).

Нагадаємо, що військовим потрібні 200 приладів для розмінування вартістю 140 тис. грн. Полтавський волонтер оголосив про збір коштів. ЩУПи для розмінування потрібні інженерному підрозділу 710-ї бригади охорони Держспецтрансслужби.

Також додамо, що дружина воїна з Полтавщини збирає 200 тисяч гривень на автівку для захисників. Бойове авто потрібне бійцям 118-ої окремої механізованої бригади, які боронять Україну. У лавах бригади служить воїн з Полтавщини.

Loading...