1

«Було непросто, але це вартує вкладених ресурсів і часу». Так відгукуються про навчання випускники Бізнес-школи МІМ, які почали навчатися до повномасштабного вторгнення, а закінчили навчання під час війни.

Здобуття освіти з одного боку виявилося випробуванням, а з іншого – дало базу для рішень в умовах невизначеності.У школі кажуть, що навчання збагатило контактами тих, хто шукає кращі управлінські та бізнесові рішення.

11 квітня о 9:30 бізнес-школа запрошує на онлайн-презентацію програм.

Дізнайтеся про освітні можливості та переваги освітніх програм портфелю pre-MBА: Pre-MBA «Бізнес», Pre-MBA «Бізнес-аналіз» та Pre-MBA «Лідерство». Віцепрезидент Бізнес-школи МІМ Олексій Виноградов розповість про задачі, на вирішення яких націлена кожна з програм бізнес-освіти, а також пояснить, у чому відмінність таких програм від традиційної МВА. Також ви зможете отримати відповіді на свої питання стосовно процесу та форматів навчання. 

Реєструйтеся за посиланням.

Бізнес-школа МІМ багато уваги приділяє практичній стороні навчання та підсиленню теоретичної обізнаності, роботі з кейсами. А також використовує у навчальному процесі бізнесові симуляції: Маркстрат, Менеджмент-гейм та Еверест.

Серед випускників МІМ – лідери волонтерського руху України, управлінці, власники бізнесів, правозахисники. Ми проводили корпоративні програми для провідних українських бізнесів, державних структур та безпекових організацій.  У рамках освітньої підтримки українського бізнесу разом з глобальним рейтингом Thinkers50 також втілюють проєкт ReІnforceUA, який дає змогу вільно відвідувати лекції провідних мислителів сучасності.

Loading...