Колаж 30.11.22 1

На ці кошти фонд придбав три генератори та дрон для військових у Краматорську, Полтаві та на Запорізькому напрямку.

За словами засновниці фонду UA WORLD ART FUND Кари Мінасян, полотна на продаж передали більш як 90 українських художників.

Картини купляли українці, німці, бельгійці, голландці, французи та поляки – останні найбільше.

«До речі, відома польська акторка Анна Полони, яка долучилася до відкриття виставки у Польщі, також придбала картину. Це була робота Ганни Богарчук для Старого Театру в Кракові, де вона грає», – каже Кара Мінасян.

Фонд спеціалізується на допомозі військовослужбовцям на передовій. Тому шукають як покупців творів, так і теплі речі та техніку (генератори, ліхтарі, квадрокоптери тощо). Наразі допомогу отримали захисники кількох підрозділів.

Зараз полтавка збирає кошти на другий генератор для полтавських бійців з військової частини в/ч А7310 та підпорядкованим частині підрозділам, що нині боронять Україну на Харківському напрямку. Перший генератор вже придбали та планують надіслати на початку грудня. Підтримати земляків і долучитися до збору можна за посиланням на банку фонду.

На сайті фонду можна переглянути роботи українських митців, придбати будь-яку роботу та підтримати фонд донатом.

Нагадаємо, полтавська художниця, випускниця ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка та Краківської Академії образотворчих мистецтв Кара Мінасян заснувала благодійний фонд UA WORLD ART FUND на честь Олександра Тарасенка. Він був її викладачем на кафедрі образотворчого мистецтва у полтавському університеті.

Новина про його смерть на фронті й стала поштовхом для створення фундації, яка підтримує молодих українських митців і ЗСУ.

Loading...