Блогер ЗМІСТу потребує допомоги у боротьбі із хворобою

Автор: Анна Аксюк, 16 травня, 07:53

Фото: Блогер ЗМІСТу потребує допомоги у боротьбі із хворобою


Активний учасник Running club Poltava, заслужений орієнтувальник, один з найстарших полтавських легкоатлетів і постійний блогер ЗМІСТу Віталій Сердюк потребує допомоги у лікуванні важкої хвороби.

Про це повідомили його одноклубники:

«Настав час, нам в черговий раз згуртуватися і допомогти побороти недугу нашому другуПісля довгих обстежень лікарі виявили наявність злоякісного утворення, яке потребує термінового хірургічного втручання. Родина Віталія Олексійовича, незважаючи на свої скромні достатки, завжди брала участь у благодійних заходах. Сьогодні настав час допомогти їм».

Він ще з юності захоплюється спортом і туризмом, які стали невід`ємною частиною життя. Не пропускав жодного дня без легкоатлетичних занять – у теплу пору року завжди бігає, взимку був постійно на бігових лижах. Про те як прийти до активного житття, про туризм, подорожі, силу волі, він з легкістю ділився в блогах ЗМІСТу, крім того знімав відео під час занять. У найсвіжішому матеріалі Віталій Сердюк занурив читачів у роздуми про туризм спортивний та про туристів.

Друзі й рідні прохають допомогти Віталію Сердюку побороти хворобу, відновити здоров'я, зберегти життя.

Тому актив Running club Poltava з дозволу сім'ї Сердюк, та ЗМІСТ закликють до полтавців допомогти і заздалегідь дякують за допомогу.

Кошти можна перерахувати на карту Приват Банку. За додатковою інформацією можна звертатися до ГО Running club Poltava, Неля Агапова, 0503056522.

Блогер ЗМІСТу потребує допомоги у боротьбі із хворобою

Опублікована: 16 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація