P3iUnWQEepTeUDUA

Суд відмовив Полтавському техуніверситету імені Ю. Кондратюка в задоволенні позову щодо встановлення факту недостовірності інформації, її спростування, стягнення моральної шкоди з блогера Ігоря Гавриленка. Про це Ігор Гавриленко повідомив на своїй сторінці у Facebook. Як стало відомо з матеріалів справи, представник техуніверситету адвокат Максим Урбанський просив визнати недостовірною інформацію щодо ПолтНТУ, яку 12 лютого поширив […]

Суд відмовив Полтавському техуніверситету імені Ю. Кондратюка в задоволенні позову щодо встановлення факту недостовірності інформації, її спростування, стягнення моральної шкоди з блогера Ігоря Гавриленка.

Про це Ігор Гавриленко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Як стало відомо з матеріалів справи, представник техуніверситету адвокат Максим Урбанський просив визнати недостовірною інформацію щодо ПолтНТУ, яку 12 лютого поширив Ігор Гавриленко в публікації «Польоти і зальоти ректора Онищенка» на ресурсі ЗМІСТ та на своїй сторінці у Facebook.

Позивач зазначав, що оскаржуваний текст публікації є оціночним судженням автора публікації, однак дає цим судженням хибну характеристику.

Тож з Ігора Гавриленка збиралися стягнути моральну шкоду на користь ПолНТУ у розмірі 110 тисяч гривень та понесені судові витрати.

Суддя Київського райсуду Любов Васильєва ухвалила рішення відмовити в задоволенні позовних вимог за відсутності підстав. Оскільки суд дійшов до висновку, що викладена Ігорем Гавриленком інформація в публікації не підлягає задоволенню позовних вимог про стягнення моральної (немайнової) шкоди та вимог про стягнення витрат по справі.

Зазначимо, що перш ніж позовна заява надійшла до Київського райсуду 21 серпня 2018 року та розпочали розгляд справи, її направляли та передавали до різних судів міста – Октябрського райсуду, Диканського районного суду Полтавської області, Полтавського райсуду, Ленінського райсуду.

Проте у зазначених судах усі судді брали самовідвід щодо розгляду вказаної справи з тих підстав, що Ігор Гавриленко є чоловіком судді Октябрського районного суду Лариси Гольник. Вона ж відома через конфлікт з головою Октябрського райсуду та розгляд корупційної справи Олександра Мамая. Представники останнього пропонували за правильне рішення хабар, втім, не зважаючи на відеофіксацію фактів, харківські експерти не визначили ці докази як достатні.

 

Loading...