giadjrgqzmogqbbx

Після реорганізації центру реабілітації, який раніше мав назву «Любисток», у будівлі може працювати інший дитячий заклад.

Про це розповів заступник голови Полтавської обласної ради Олег Бєлоножко на засіданні робочої групи з реорганізації Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

За його словами, по завершенню приєднання центру до Гадяцького дитячого будинку єдиним варіантом для використання будівлі є відкриття іншого закладу:

«Діти мають переїхати до Гадяцького дитячого будинку та отримати максимальну соціальну адаптацію в новому колективі, допомогу психолога. Також необхідно, щоб всі працівники Центру, які неналежно виконували обов’язки й допустили випадки насильства, понесли відповідальність Щодо будівлі, то є лише єдиний шлях її подальшого використання – перепрофілювання в інший дитячий заклад».

Заступник голови Полтавської облради Олексій Чепурко каже, що до початку реорганізації у цьому закладі перебували діти з Полтави чи Полтавської громади, тому міська влада теж має поміркувати над майбутнім і Центру, і будівлі.

Центр реабілітації хочуть реорганізувати у межах реформи інтернатів. Обласна влада планує приєднати заклад до Гадяцького дитячого будинку. Катерина Рижеченко пише, що сподівається на те, що із переїздом діти будуть у безпеці. Рішення про приєднання ухвалили депутати Полтавської обласної ради.

Наразі триває процес звільнення директора Центру реабілітації у Полтаві. Обов’язки директора наразі виконує Святослав Батовський. Розслідування про згвалтування дівчинки триває понад місяць, а депутати вирішують долю закладу. Наразі ж триває процес реорганізації закладу, але депутати можуть його зупинити, якщо підтримають це рішення на одній з сесій.

Loading...