Будівництво ЦНАПу у Полтаві коштуватиме близько 27 мільйонів гривень

Автор: Каріна Тютюнник, 12 червня, 10:13

Фото: Проект будівлі ЦНАПу у Полтаві (Джерело - np.pl.ua)


Департамент будівництва, містобудування і архітектури оголосив тендер на будівництво центру надання адміністративних послуг поблизу облдержадміністрації. За роботи хочуть заплатити до 27 млн 193 тис. 344 грн.

Відповідне оголошення з’явилося на порталі Prozorro 11 червня.

За технічним завданням, підрядник має звести саму будівлю, встановити необхідне обладнання (системи протипожежного захисту, сантехніку, світильники, устаткування для опалення, вентиляції, кондиціонування).

Також, необхідно буде провести благоустрій території. Сюди входить облаштування покриття з фігурних елементів мощення, посiв партерних, маврітанських та звичайних газонiв вручну. Крім цього, біля ЦНАПУ мають установити 6 підставок для велосипедів, 6 лавок та 6 урн.

Роботи потрібно виконати до 31-го грудня 2018 року. Охочі взятися за будівництво можуть подавати свої пропозиції до 30-го червня. Аукціон розпочнеться 2-го липня.

Нагадаємо, новий сучасний ЦНАП має надавати близько 300 послуг у зручних та комфортних умовах за короткий час. Приміщення буде двоповерховим, площею 2000 квадратних метрів. Заплановано, що на першому поверсі розмістять три зони – зона очікування, зона інформування та зона обслуговування. На другому поверсі ‒ кабінет директора, кімната для переговорів та архівне приміщення.

Опублікована: 12 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}



Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація