img_1020-copy-1024×683

Полтавська асоціація бізнесу долучилася до звернення бізнес-об’єднань з різних міст України.

Про це 21 квітня повідомили у ПАБі.

Полтавське об’єднання пише, що підприємці розуміють необхідність карантину і складність ситуації з коронавірусом. Поряд з цим вважають, що треба шукати альтернативні виходи з ситуації та стратегічно розв'язувати проблему епідемії, а також вакцинації населення.

Видання «НВ» пише, що українська бізнес-спільнота просить владу змінити підхід до вакцинації та надати до неї доступ населенню, яка прагне її отримати.

Повний текст збвернення бізнесу до Уряду України:

 «Від самого початку пандемії підприємці включилися у волонтерський рух щодо забезпечення лікувальних установ індивідуальними засобами захисту медперсоналу, ремонт і покупку апаратів штучного дихання і кисневих концентраторів, купівлю ліків та кисню. Водночас бізнес і далі продовжує це робити.

Безумовно, бізнес розуміє необхідність карантинних обмежень. Проте, очікує і на зворотнє розуміння з боку влади – застосування до працівників підприємств суворих заходів охорони здоров’я, включаючи карантин, вже призвело до істотних витрат в багатьох індустріях...

...У цьому контексті все ж варто ухвалити стратегічно виважене рішення, яке, безумовно, на початку може коштувати, проте, в довгостроковій перспективі допоможе зберегти державні гроші. На наше переконання, таким рішенням має бути вакцинація частини населення, яка дійсно прагне її отримати.

Щобільше, Україна не має достатньо фінансових резервів для підтримки бізнесу, як в інших державах. А повна заборона окремих видів діяльності призводить до масштабних втрат у цілих галузях, таких як кінотеатральна галузь, ресторанний бізнес, роздрібна торгівля непродовольчими товарами та інші. Тож чим раніше українське населення отримає повноцінний захист від вірусу, тим ближчим стане вихід держави з фактично кризового становища, та зникне необхідність призупиняти економіку.

Бізнес-спільнота закликає Уряд стратегічно підійти до процесу врегулювання ситуації з коронавірусом та вакцинації – переглянути «дорожню карту» вакцинації та докласти максимум зусиль, аби забезпечити країну в достатній кількості вакциною. Крім того, забезпечити швидкий і прозорий процес закупівлі вакцин, логістику та організацію вакцинації. А бізнес-спільнота, зі свого боку, готова долучатись та підтримувати прогресивні кроки Уряду в цьому напрямку».

Loading...