Через майбутню парковку перед Прирічковим у Полтаві не буде змагань з триатлону

Автор: Каріна Тютюнник, 19 грудня, 14:19

Фото: Парковка, яку планують збудувати перед Прирічковим, завадить проведенню триатлону в Полтаві (Джерело - соцмережі)


На майбутній сесії міської ради планують втретє розглянути питання про облаштування стоянки для автомобілів перед Прирічковим парком. Однак, будівництво загрожуватиме не лише зеленій зоні парку, а й проведенню змагань в Прирічковому, зокрема з триатлону, які цього року стали однією з наймасштабніших спортивних подій в Полтаві.

Про неможливість проведення в Полтаві турніру з триатлону через будівництво стоянки «Змісту» розповів Максим Кривенко, генеральний директор компанії-організатора змагань New Run.

Максим Кривенко (Джерело - соцмережі)

За словами Максима Кривенка, питання проведення змагань такого роду тісно пов’язане з інфраструктурою, бо потрібно спланувати всі три етапи: плавання, велогонку і легкоатлетичний крос, і, відповідно, транзитну зону для спортсменів під час переходу від етапу до етапу: 

У Полтаві є лише одне місце, де це можна зробити – це Прирічковий парк з оцим пустирем. Ніде більше в Полтаві не можна зробити вихід з води з переходом на наступний етап: вело, а потім біг. Та кількість спортсменів, які в нас були минулого року, а в цьому році буде більша кількість, вимагає для нас використовувати весь цей простір. Якщо там буде стоянка, то відповідно проведення триатлону стає неможливим».

Фото зі змагань з триатлону в Полтаві (Джерело - соцмережі)

Як розповідає Максим Кривенко, причинами скасування змагань стануть облаштовані на цій ділянці бордюри, по яких не можна їздити на спортивних велосипедах, і, звісно, самі розміщені машини. Припарковані на місці пустиря автівки відберуть можливість розміщати там транзитну зону. Ця зона – місце, де проходить зміна етапів змагання, невід’ємна частина дистанції, встановлена правилами проведення триатлону.

«Це не любительський старт, а це старт Федерації триатлону. Відповідно, проводити його з якимись порушеннями правил і вимог немає можливості. Тому, він або проходитиме за правилами, або не проходитиме взагалі», – наголошує Кривенко.

Якщо ж парковку все-таки збудують, то наступні змагання з триатлону, заплановані на 16-17 червня, перенесуть з Полтави в Бердянськ.

Розміщення майбутньої парковки на карті

Замість розміщення майданчика для зберігання автівок на ділянці перед Прирічковим Максим Кривенко пропонує впорядкувати стоянку біля тенісних кортів. Вона під час минулих змагань з триатлону вмістила близько двохсот машин:

«Тобто місце для паркування там є і всі, хто приїздить в парк, вони мають можливість вільно припаркуватися без проблем біля тенісних кортів і там вміщається досить велика кількість машин. Поряд є платна стоянка готелю Турист і якщо в когось є потреба платно поставити машину, то там теж є така можливість. Тому для жителів Полтави не виникає якогось конфлікту і недостачі місць».

Біля тенісних кортів, за словами Максима Кривенка, стоянку зараз не можна назвати обладнаною, однак якщо зробити її «цивілізованою», то можна на цьому ж місці й облаштувати парковку, а не на самому пустирі.

«Це об’єктивна пропозиція і якщо є бажання в когось, в того ж «Полтаватрансбуду» облаштувати це місце, то ми тільки підтримаємо такий проект, але не в інших місцях», – зазначає керівник New Run.

Нагадаємо, влада Полтави планує віддати під майданчик для зберігання автівок 0,3372 га ділянки перед Прирічковим парком.

Опублікована: 19 грудня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація