Світлофори не працюють через аварійні відключення електроенергії, а це ускладнює рух для водіїв.

Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України.

Наразі в поліції збільшили кількість регулювальників. У випадку знеструмлення правоохоронці виходитимуть на найжвавіші перехрестя та регулюватимуть рух транспорту. 

Нагадаємо, внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури в Україні є дефіцит електроенергії. Через це у Полтаві обмежили роботу тролейбусів, а їздять вони містом тільки у години пік.

21 листопада міська влада повідомила, що вони підготували звернення до голови Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна щодо відновлення стабільної роботи «Полтаваелектроавтотранс» у звичайному режимі. 

Раніше ЗМІСТ писав, що у містах і селищах області спостерігається різке збільшення дорожньо-транспортних пригод із травмованими та загиблими людьми.

Щоб убезпечити себе під час руху в темну пору доби жителям Полтавщини необхідно:

  • суворо дотримуватися правил дорожнього руху та особистої безпеки;
  • бути помітними у темряві, надягаючи світловідбивні елементи чи вмикаючи ліхтарі;
  • обирати безпечні маршрути руху. 

У темряві в темному одязі пішохід і велосипедист для водія стає «невидимкою». За таких умов у водіїв практично немає фізичної можливості уникнути ДТП. Жителям області радять надягати в темну пору доби світлий одяг, який дозволяє побачити перехожого на відстані до 50 метрів та вчасно загальмувати. Максимальні шанси на виживання дають світловідбивні елементи на одязі, які видно за сотню метрів.

Loading...