Чи потрібен місту бренд: у Полтаві пройшла публічна дискусія

Автор: Вікторія Баберя, 6 червня, 16:03

Фото: У Полтаві пройшла публічна дискусія


Аби створити бренд Полтави, потрібно спершу розробити стратегію розвитку міста. Такої думки дійшли як експерти, так й інші учасники дискусії.

Розмови про бренд міста йдуть вже давно. Існували різні спроби ініціювати розробку брендів, створювали ініціативні групи, але до справи жодного разу не доходило.

Думки щодо необхідності бренду Полтави, висловлені учасниками дискусії, були неоднозначними, але не категоричними. Жоден полтавець не сказав «Ні, бренд Полтаві не потрібен».

Під час дискусії

Хоча й головною ідеєю більшості висловлювань була «Бренд потрібен, але не зараз. Оскільки йому немає на чому базуватися, немає дійсної стратегії розвитку міста».

Своїм досвідом і знаннями на дискусії поділилися експерти. Зокрема Роман Камалетдінов, директор дизайн-студії «Мармелад», висловив думку, що при брендингу Полтави місто потрібно розглядати як комерційну установу. У такому випадку головним є орієнтування на зовнішній ринок, адже саме так можна залучити й інвестиції, і туристів, і сприяти розвитку міста:

«Це не потішити себе, що я живу в місті з брендом, це зовнішня економіка міста. Потрібно думати про Полтаву як комерційну структуру, яка має чітку ціль: збільшити оберти, підвищити якість життя, закріпити позиції на українському ринку».

Роман Камалетдінов

Серед висловлювань містян прозвучали й такі, що у міста вже є бренд – «Полтава – духовна столиця України» та «Полтавська галушка».

Дискусія мала на меті виявити активних та свідомих містян, які мають бажання брати участь у розробці брендингової стратегії. За її підсумками створять закриту групу в Facebook, куди зможуть подати заявку люди, які дійсно хочуть та зможуть конструктивно працювати у напрямку розробки бренду міста. Долучитися можна буде поставивши «+» під подією у Fаcebook.

Учасники дискусії

 

Опублікована: 6 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація