Чи з’явиться у Полтаві інфоцентр для туристів

Автор: Вікторія Баберя, 8 червня, 17:25

Фото: Чи з’явиться у Полтаві інфоцентр для туристів (Джерело - Pinterest)


Відповідний проект про створення центру з’явився на сайті міськради, але на сьогодні це лише намір. Адже команда Інституту розвитку міста тільки подала проект на конкурс Державного фонду регіонального розвитку.

Проект на конкурс подав фахівець ІРМ Артем Іванюк. Ідею створення такого ТІЦ у Полтаві запозичили зі Львова. Там наразі існує дуже потужний Центр туристичної інформації, як і офіс, так і сайт. У Львові усе для туристів – безкоштовні карти, інформаційний сайт та налагоджена навігація у місті.

«Хочемо створити офіс ТІЦ (аналог львівського), працівники якого володітимуть як мінімум кількома мовами. Також необхідні туристичні карти – як безкоштовні роздатки охочим туристам. Крім того, організувати різні туристичні маршрути, створити сучасний потужний інформаційний портал та багато усього іншого», – розповів Артем Іванюк.

Якщо проект команди ІРМ переможе, то на першому етапі розроблять навігаційну систему в Полтаві. Цим займатимуться досвідчені спеціалісти які розробили навігацію у Львові, містах Грузії того.

Основною умовою для участі у конкурсі ДФРР є взяття створеного об’єкту на баланс міської чи сільської влади (при такому розкладі вона долучається до спів фінансування). Як пояснила секретар міськради Оксана Деркач, так як політичного рішення та обговорення ще не було, то оприлюднений сьогодні проект рішення ради «Про створення «Туристично-інформаційного центру» в м. Полтава» є лише наміром.

Загалом на конкурс вже подали понад 85 заявок. Оголошення переможців відбудеться орієнтовно у липні. Проект-переможець отримає фінансування – 90% з фонду та 10% з міського (сільського) бюджету.

Довідка

Туристично-інформаційний центр (ТІЦ) – це місце де надається інформація про туристично-рекреаційні можливості, в тому числі місця, ресурси, обраного туристами регіону.

Опублікована: 8 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація