Чиє ім’я носитиме полтавський аеропорт, вирішать жителі області

Автор: Каріна Тютюнник, 18 січня, 16:32

Фото: Будівля аеропорту "Полтава"


Близько трьох місяців залишилось до здійснення першого рейсу з тепер уже міжнародного аеропорту «Полтава». Не встигли його ще відреконструювати, як виникли суперечки щодо його назви. Є пропозиція присвоїти йому ім’я гетьмана Івана Мазепи, серед варіантів й ім’я отамана Симона Петлюри, деякі ж вважають за краще залишити старе ймення без ніяких присвоєнь.

На питання, яке все-таки назвуть полтавський аеропорт, нам відповів голова обласної ради Олександр Біленький.

За його словами, для того, щоб обрати підходящу назву серед жителів області влаштують опитування. Сам проект матиме назву «Власна думка».

«Я вважаю, що кожен має право на власну думку. Зі свого боку, ми хочемо провести опитування через відповідні ресурси, де поцікавимося думкою жителів області. Будуть запропоновані прізвища – Мазепи, Гоголя, Котляревського, Сковороди, Петлюри», – розповідає голова обласної ради.

Олександр Біленький (Джерело - соцмережі)

Як зазначає Олександр Біленький, орієнтовно голосування проведуть на початку березня, точна дата поки не відома, це залежатиме від юридичної сторони домовленості.

Нагадаємо, планується, що з травня 2018 року з аеропорту «Полтава» здійснюватиметься по одному рейсу на тиждень, а з червня до жовтня – по два, щосереди та щосуботи. Також аеропорт прийматиме і чартерні рейси.

Опублікована: 18 січня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація