Громадські слухання у Пирятині
Громадські слухання у Пирятині

Фото – місцева рада

На громадських слуханнях у Пирятинській громаді жителі підтримують зміну назв вулиць, але ставляться з засторогою через те, що надалі потрібно буде змінювати документи.

Про це повідомили  у Пирятинській міській раді 23 червня.

Люди, які виступають проти перейменування, кажуть, що існує необхідність внесення змін у документи. Важливо донести до них, що такої гострої потреби у цьому немає.

Після того, як місцеві ради, офіційно ухвалять рішення сесією міськради про перейменування, жителі цих вулиць можуть взяти відповідну довідку у ЦНАПі. У документи на нерухомість зміни вносять безкоштовно й лише у разі здійснення правочинів із цим майном.

Нині ж у більшості сіл Пирятинської громади слухання вже відбулися й тепер тривають в місті. Більшість учасників зібрань підтримують ідею під перейменування 53 назв.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що майже 200 вулиць Полтавської громади потребують у перейменуванні. За попереднім аналізом, перейменування потребують 58 вулиць і провулків, у назвах яких є русизми та орфографічні помилки. В іншій категорії на зміну найменування є вулиці з назвами білоруських чи російських міст.

57 топонімів мають назви на честь російських та радянських діячів, політиків, визначних подій. Ще 52 названі на честь російських діячів культури і науки. Також є вулиці, назви яких, які пропонується анулювати, бо їх немає на місцевості і картах.

Loading...